Active Guard to system, który służy do monitowania czasu i jego efektów w czasie rzeczywistym. Nowoczesna technologia oparta jest na transmisji danych GPRS. Dlaczego z niego korzystamy? System gwarantuje natychmiastową pomoc i zastępuje inne urządzenia, które powiadamiają o napadzie.

System lokalizuje pracownika za pomocą odczytów znaczników na trasie jego obchodu. Możemy dowolnie zaprogramować trasę pracownika, a w przypadku wykrycia nieprawidłowości – monitoring powiadomi nas o tym. Active Guard można zastosować nie tylko z myślą o kontroli strażników, ale również w systemach magazynowych, kontroli dostępu oraz identyfikacji.

Zastosowanie tego rozwiązania pozwala na znaczącą oszczędność pieniędzy oraz czasu pracy strażników, ostrzeganie o nieprawidłowościach. Active Guard cechują wielofunkcyjność, odporność na warunki pogodowe, praktycznie niegraniczony zasięg działania, kompatybilność z innymi systemami nadzoru. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących tego typu rozwiązania, zapraszamy do kontaktu z naszym działem technicznym. Zaprezentujemy państwu, dlaczego warto wybrać Active Guard!