Firma Votum świadczy swoje usługi w województwach: kujawsko-pomorskim, zachodnio-pomorskim, łódzkim, mazowieckim i lubuskim. Działamy od 1994 roku, od samego początku stawiając przede wszystkim na ludzi. Dzięki najlepszej selekcji pracowników, nasza firma zyskała grono ufających i zadowolonych klientów, których stale przybywa. Członkowie naszej kadry kierowniczej oraz pracownicy wywodzą się ze struktur policji, żandarmerii wojskowej, służb więziennictwa. Stale poszerzamy naszą ofertę, zasięg działalności oraz kadrę pracowniczą. Doświadczenie nabyte w ciągu minionych lat pozwala nam stanowić poważną konkurencję dla innych firm świadczących usługi ochroniarskie. Współpraca z Policją i Strażą Miejską w dużym stopniu przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa w regionie.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ FIRMĘ?

Nasza firma opiera się wyłącznie na kapitale polskim. Wszystkim naszym klientom oferujemy najwyższy poziom bezpieczeństwa. Jesteśmy koncesjonowaną firmą, zajmującą się ochroną zarówno drobnych, jak i dużych i ważnych obiektów. Dodatkowo, świadczymy kompleksowe usługi w zakresie ochrony osób i mienia, w tym projektowanie i montaż systemów sygnalizacji włamania i napadu.

Oferujemy państwu usługę systemu telewizji dozorowanej, czyli tak zwany video nadzór (monitoring wizyjny), co umiejscawia nas w gronie nielicznych, tak dobrze zaopatrzonych firm na terenie kraju. Nasze metody pracy dają gwarancję pełnego bezpieczeństwa naszym kontrahentom.

„POWIERZ NAM SWOJE BEZPIECZEŃSTWO”.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam skutecznie chronić twoje mienie. Twoje poczucie bezpieczeństwa jest dla nas priorytetem, dlatego skutecznie chronimy twoje obiekty przed napadami, kradzieżami i wandalizmem. Korzystamy z cennego doświadczenia służb mundurowych, co jest dla nas powodem do dumy – dzięki temu, skuteczność naszych działań wyróżnia się na tle konkurencji. Stworzyliśmy niezawodny system organizacji pracy, opierający się na następujących elementach:

  • Centrum monitorowania alarmów, przyjmujące sygnały drogami radiowymi, łączami komutowanymi, łączami telefonii GSM/GPRS, ethernet,
  • Współpraca z pracownikami zespołu natychmiastowego reagowania (grupy interwencyjne),
  • Współpraca z pracownikami ochrony fizycznej,
  • Monitoring Wizyjny – Jesteśmy jedni z pierwszych którzy wykorzystują tą technikę. Dowiedz się więcej na ten temat, przeglądając informacje w dziale „usługi”.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich nieruchomości i podejmij współpracę z nami już dziś!