Nasza firma świadczy realizuje dostawy instalacji systemów telewizji przemysłowej CCTV dla podmiotów państwowych i firm prywatnych o różnej wielkości, lokalizacji i charakterze. Doradzamy, projektujemy i wykonujemy video nadzór na najwyższym poziomie. Oferujemy również usługi serwisowe i konserwacyjne systemów oraz części video nadzoru CCTV. Nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie, oraz długa lista referencyjna to gwarancja wykonania usług na najwyższym, możliwym poziomie.

Instalacje systemów telewizji przemysłowej CCTV realizujemy z wykorzystaniem urządzeń renomowanych firm, takich jak Samsung, Panasonic, Siemens, Bosch, Sanyo, Novus, Ganz, D-Max oraz e-Xalto.MONITORING WIZYJNY, CZYLI VIDEO NADZÓR

Jako jedna z nielicznych firm w województwie kujawsko-pomorskim oraz Lubuskim wprowadziliśmy w chronionych obiektach system telewizji dozorowej, który wykorzystuje sieci LAN, WAN itp. do sprawnego emitowania obrazu z zainstalowanych w obiekcie kamer. Obraz przesyłany jest do czynnego całodobowo Centrum Monitoringu. Systemy detekcji, jak również funkcja sterowania kamerami obrotowymi (PTZ), zawierający program video nadzoru ułatwiają pracę osobom sprawującym kontrolę nad bezpieczeństwem, zwiększając szansę wykrycia intruza i umożliwiając wysłanie patrolu interwencyjnego niezwykle szybko. Zaletą naszego systemu jest także możliwość samodzielnej obserwacji obiektu (np. przez właściciela). To systemem rejestracji obrazu, który zapewni państwu możliwość transmisji do zdalnych klientów. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom w zakresie kompresji obrazu, nasz system doskonale sprawdza się w przypadku cyfrowego monitoringu w mediach o niskiej przepustowości, jak np. GSM/GPRS. Metoda kompresji różnicowej oferuje doskonałą jakość obrazu, pozwala na dłuższe nagrywanie, niż ma to miejsce w systemach konkurencyjnych (przy jednakowych wielkościach archiwów). Algorytm nagrywania z kompresją różnicową nie zastępuje całej klatki a jedynie tę jej część, która się zmieniła. Pozwala to na nagrywanie nawet do 60 dni z 16 kamer na dysku o pojemności 500 GB. Bardzo trudno osiągnąć podobne parametry w systemach, które stosują kompresję MPEG-4 lub Wavelet. Dostęp do bazy danych realizowany jest za pomocą każdego połączenia wykorzystującego protokół TCP/IP. Pozwala to na sprawny, zdalny monitoring zarówno w sieci lokalnej LAN, jak również z każdego miejsca na świecie wykorzystując łącza internetowe. Także i aplikacja klienta oparta jest na kompresji różnicowej, co minimalizuje ilość danych przesyłanych w sieci LAN, a także sprawia, że obraz jest doskonałej jakości również przy „wolnych” połączeniach, takich jak Dial-Up (połączenie telefoniczne) oraz GPRS.

Aplikacja klienta może działać sprawnie zarówno na systemach operacyjnych Windows 98/2000/XP/Vista, jak i na przenośnych komputerach, takich jak PocketPC (PDA) lub telefonach komórkowych pracujących w oparciu o System Operacyjny Windows Mobile lub na platformie SmartPhone. Aplikacja dedykowana telefonom komórkowym i PocketPC pozwala na zdalny monitoring z dowolnego miejsca na ziemi, bez użycia dodatkowych urządzeń. Ochrona ma pełny dostęp do kamer, używając prostego PDA z dostępem do sieci bezprzewodowej. Pozwala to na efektywny wzrost bezpieczeństwa i zmniejszenie ilości strażników. Cyfrowy system rejestracji obrazu to rozwiązanie idealne do zdalnego monitoringu wielu instalacji rozproszonych nawet na dużym obszarze. Połączenie z aplikacją serwerową uzyskujemy zarówno przy wykorzystaniu technologii przewodowej, jak i bezprzewodowej, takiej jak GPRS/EDGE działającej według protokołu TCP/IP. Aplikacja na urządzenia mobilne umożliwia szybki i łatwy dostęp do obrazu „na żywo” z serwera VDRS, dzięki wykorzystaniu sieci operatora telefonii komórkowej. Archiwa i obraz z video nadzoru mogą być przeglądane z dowolnego miejsca i w pełnym kolorze na ekranie telefonu. Aplikacja obsługuje najpopularniejsze telefony komórkowe oparte na systemach SymbianOS, PocketPC i Smartphone, Android.

MONITORING WIZYJNY – DLACZEGO WARTO GO ZAINSTALOWAĆ?

Korzyści z monitoringu wizyjnego to między innymi:

 • wysokie bezpieczeństwo mienia twojej firmy,
 • zdalna kontrola pracy pracowników,
 • szybkie wykrywanie sytuacji niebezpiecznych,
 • możliwość stałego podglądu z każdego miejsca na świecie,
 • kontrolowanie obiektów podczas nieobecności pracowników,
 • możliwość zidentyfikowania osób w miejscach, do których nie powinny mieć dostępu,
 • wykorzystanie monitoringu w promocji firmy, umieszczając obraz z kamery na stronie www lub dołączając film do płyty CD,
 • bezpośrednie, zdalne sterowanie,
 • redukcja etatowych pracowników ochrony wchodzących w skład służby ochrony,
 • automatyzacja obiektu,
 • większe bezpieczeństwo miejsc niebezpiecznych, ale korzystnych geograficznie (wzgórza, lasy, pola),
 • przeciwdziałanie, wykrywanie nieuczciwych praktyk pracowników,
 • nagrany materiał może zostać wykorzystany jak dowód rzeczowy np. w przypadku kradzieży bądź wypadku.

Monitoring wizyjny – korzyść dla twojej firmy

Monitoring wizyjny to usługa, dzięki której podniesiesz bezpieczeństwo twoich obiektów, ludzi oraz mienia. Nasze urządzenia monitorujące są niezawodne - pomagają w szybkim reagowaniu w sytuacji zagrożenia.

Usługę monitoringu wizyjnego realizujemy w następujących miastach: Zielona Góra, Żary, Nowa Sól, Słubice, Skwierzyna, Gorzów Wielkopolski, Międzyrzecz, Sulechów, Żagań.