Usługi Votum to nie tylko ochrona obiektów. Świadczymy również usługi utrzymania czystości w różnych obiektach użyteczności publicznej, w zakładach pracy, biurowcach oraz halach produkcyjnych. Pielęgnujemy i konserwujemy tereny zielone – wszystko dla nienagannej prezencji twoich nieruchomości.

Sprzątanie obiektów realizujemy profesjonalnie – wykorzystując najlepsze techniki i środki. Nasi specjaliści wiedzą, jak działać, by wykonać usługę szybko i w pełni fachowo.

Nasza kadra pracownicza i nadzór to doświadczeni fachowcy, znający branżę od długich lat. Sprzątanie obiektów w naszym wykonaniu obejmuje różne usługi, w tym takie jak:

  • polimeryzacja podłóg
  • sprzątanie poremontowe
  • pielęgnacja terenów zielonych
  •  odśnieżanie

Sprzątanie obiektów realizujemy w następujących miastach: Zielona góra, Żary, Nowa Sól, Słubice, Skwierzyna, Gorzów Wielkopolski, Międzyrzecz, Sulechów, Żagań, Kutno.

Agencja posiada status zakładu pracy chronionej, a firmy podejmujące z nami współpracę nabywają uprawnienia do obniżenia obowiązkowych wpłat na PFRON. Przedmiotowa ulga wynosi około 50% ceny netto. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.
Stihl ZetorNacStiga Numatic Honda